185 bin TL ödül İçin Geri Sayım Sürüyor

ARI Teknokent’ in, İTÜ ile birlikte başlattığı ‘’ Girişimcilik Yarışması ‘’ son hızıyla bireylerden ve gruplardan gelen başvuruları almaya devam ediyor. 2012 yılında da yapılan yarışma, bu yıl daha gelişmiş bir yapı ile girişimci adaylarının hizmetine sunuldu. Girişimci adayları, kendi projeleri ve programlarıyla bu yarışmaya katılabilirler.

185 bin TL ödül İçin Geri Sayım Sürüyor
185 bin TL ödül İçin Geri Sayım Sürüyor

ARI Teknokent, bu yarışmayla birlikte girişimci adaylarına destek olmayı amaçlamakta ve herhangi bir gelir beklememektedir. 2013 yılında toplamda 185 bin TL dağıtacak olan yarışma, şimdiden girişimci adaylarını heyecanlandırdı. 8 Ocak’ta başvuruların tamamlanması beklenirken bazı girişimci adaylarının projelerini bu tarihe kadar yetiştiremeyecek olması ve yeni girişimcilerin de bu yarışmaya katılabilmesi amacıyla 15 Mart’a kadar uzatılmıştır.

İTÜ ve ARI Teknokent ortaklığıyla yapılan bu yarışma, birçok girişimciye de ilham kaynağı olmaktadır. Sermaye eksikliği ve yokluğu nedeniyle projelerini hayata geçiremeyen girişimci adayları, bu yarışma sayesinde gerekli imkânlara kavuşabilirler.

15 Mart’a kadar başvurusunu yapanlar, ARI Teknokent’ in bu muazzam hizmetinden faydalanmak için yarışmaya katılabilirler. Başvurularınızı hemen yapmak için  bağlantısını kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.